חושבים שתת תזונה לא קשורה אליכם?

חושבים שתת תזונה לא קשורה אליכם?

אנחנו חיים בעידן שבו מרבית האנשים מוציאים יותר כסף על תרופות מאשר על הבריאות.

חלק מהסיבה למצב הזה, היא המציאות שרוב האנשים גדלו עליה והמידע הלא מדוייק שעל פיו הם מבצעים את הבחירות שלהם.

רוב אוכלוסיית העולם נמצאת במצב של תת תזונה, המובילה בסופו של דבר לחולי.
גם מי שמשתדל לאכול בריא, יש סיכוי טוב שסובל מחוסרים משם שאנו חשופים לכל כך הרבה גורמים שפועלים נגד הבריאות שלנו, החל מתעשיות המזון שמונעות מכסף בלבד ועד לאופן בו אנחנו חיים היום.

אנחנו חשופים ללחצים, לזיהום אוויר וצורכים מזון עם ערכים תזונתיים יורדים (גם כשלפעמים משווקים לנו אותו בתור המוצר הכי בריא שאתם יכולים להיתקל בו אי פעם!).

במסגרת מחקרים שנעשו בשנות ה-80 גילו עד כמה זה קריטי לתת לגוף את כל הרכיבים לו הוא זקוק, כי זה לא רק מחזק את המערכת החיסונית, מפחית מומים מולדים, מפחית עד למעלים לגמרי מחלות חורף, משפר את מצב הרוח, משפר תפקודי מוח, מעלות רמות אנרגיה ועוד…זה גם שומר ממחלות נוראיות העלולות להתפתח!

הבעיה בחוסרים תזונתיים היא שלרוב אנחנו בכלל לא מרגישים שאנחנו במחסור.
הגוף לא מסמן לנו, אין תסמינים והכל מרגיש די רגיל.
רק מה שקורה מתחת לפני השטח הוא שהגוף לא מאוזן ומתחילות להיווצר מחלות.

אהבתם? מוזמנים לשתף!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

עדיין לא קיבלתם את השיעור "בריאות בכמה צעדים פשוטים"?

יכול לעניין אותך גם…

אני מבינה את זה שהיום כולנו הרבה יותר עסוקים והיום יום שלנו מאוד עמוס ואינטנסיבי.הצורך הזה של חיסכון בזמן הפך להיות חלק מרכזי בסדר העדיפויות…
הרבה שואלים אותי: "אורית, מה לאכול בתכלס?" ואני מבינה, הרבה כבר מבולבלים, אז החלטתי להרים את הכפפה ולהכין רשימה של המזונות שהם באמת מזון בעיניי….
חיים ללא פירות וירקות. שמעתם על אנשים שחיים ככה? זאת בעיה יותר מורכבת ממה שעובר לכם בראש כרגע. זה הסיפור האישי שלי ואני מספרת אותו…
כדי לשמור על הבריאות, על רמות אנרגיה גבוהות, לצאת מלופים של עייפות וזלילה בלי בקרה, כדאי שתכירו גורם שמשפיע מאוד על חייכם- רמות הסוכר בדם….
דילוג לתוכן