בריאות היא הבסיס להגשמה אישית

בריאות היא הבסיס להגשמה אישית

אז לאחרונה חזרתי לתחום שלי, תחום הבריאות הטבעית.
 
בריאות מבחינתי היא הבסיס להגשמה אישית, ובתקופה שיש כל כך הרבה חולי וכל כך הרבה בלאגן בכל הנושא הזה, החלטתי להחזיר את הפוקוס לכיוון הזה ולעזור למי שצריך את העזרה.
ואני עושה את זה בכל הכוח!
 
יש חבר'ה שזה קצת מבלבל אותם, כי הרי עסקתי בוידאו (עדיין אגב יש לי קורס נפלא שמלמד את כל נושא הוידאו בצורה מפורטת כולל איך עורכים וידאו, איך להרגיש נוח מול המצלמה וכו'…)
ואחר כך גם עשיתי דברים שקשורים להתפתחות אישית שהיו המשך ישיר לתכנים של הוידאו, כי כדי לצלם וידאו ולשים את עצמנו "בחוץ" (גם לא בוידאו), דרושה עבודה נפשית שלא אצל כל אחד קיימת בדיפולט.

אז חזרתי הביתה לתחום הבריאות, אף פעם לא באמת עזבתי את התחום, פשוט הורדתי מעט את הפוקוס ממנו פה, במרחב הוירטואלי, בכל החומרים שהוצאתי החוצה, אבל המשכתי ללמוד, להתעדכן ולעזור לאנשים שביקשו את העזרה שלי.

למרחב האינטרנטי הבאתי דברים חדשים שנכנסו לחיים שלי (חלקם באופן די ספונטני) אז כל מי שעוקב אחרי התכנים שלי ומבולבל, זה חלק ממי שאני וזה חלק מהמהות של העסק שלי וכל מה שאני עושה.

אני הולכת עם הלב, אני מביאה את הידע שלי, את הניסיון ואת הדברים שלרוב פחות קיים בהם המענה.

ואם עדיין לא הספקתם להכיר כל כך מה אני עושה ועדיין מבולבלים, אני מזמינה אותכם לעמוד "אודות" להכיר קצת יותר 🙂

אהבתם? מוזמנים לשתף!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

עדיין לא קיבלתם את השיעור "בריאות בכמה צעדים פשוטים"?

יכול לעניין אותך גם…

מופנמות בעידן הנוכחי נחשבת כחיסרון. מופנמים גדלו לעולם שבו הם נחשבים סוג ב'. אם אתם מופנמים ומתבאסים על זה, יש סיכוי שאם תקראו עד הסוף,…
כיום, בעידן השפע, יש שפע של מזון מהיר ואופציות תזונתיות פחות טובות. הרבה מהמזון המועבד והפופלרי שרוב החברה המערבית אוכלת, לא מכיל מספיק סיבים תזונתיים….
כל דבר טוב בחיים בא עם איזון. הרבה מאוד ממשהו, עלול להפוך להיות רע, לא מספיק ממשהו, גם לא טוב… אין הצלחה ללא מאמץ ואין…
דילוג לתוכן