פשוט לקום ולעשות

פשוט לקום ולעשות

כבר כמה ימים שאני קמה בבוקר ויוצאת לריצה,הבוקר לא ממש התחשק לי.קמתי בבוקר וראיתי שקר בחוץ ויש גשם וחשבתי לעצמי"אולי היום אני לא אצא..? זה רק היום! מחר בטח יהיה כבר נעים יותר בחוץ…מחר אני אצא".

בדיוק בנקודה הזאת אנחנו עושים טעות!

אנחנו מתחילים לוותר לעצמנו,לוותר על הערכים שלנו, על המטרות שלנו, על האדם שאנחנו רוצים להיות. כשאתם מאפשרים את הוויתור פעם ראשונה, אתם תאפשרו את זה גם פעם שניה ושלישיתויהפוך להיות בסדר פתאום לא לעשות את מה שרציתם. היום בבוקר כשחשבתי עם עצמי אם אני אצא או לא עצרתי רגע ושאלתי את עצמי
"כן? לעשות את זה? לצאת החוצה לרוץ?"ובסוף עניתי לעצמי "כן, כי מגיע לי!".

 

מגיע לי!

כי אני יודעת מה אני רוצה להשיג, מה אני רוצה להיות,איך אני רוצה להרגיש, כי אני יודעת מה חשוב לי לתת…ועשיתי את זה, קמתי מהמיטה ועשיתי את זה.כי בחרתי להיות האדם שאני רוצה להיות!לא האדם החלש והאדם שנכנע כל הזמן לעצמו ומוותר כל הזמן לעצמוכי האדם הזה שמוותר…לא יביא אותי קדימה וגם אתכם לא.

 

בתוכנו יש את האדם המוותר והאדם המצליחן

זה שיש לו את העצמה הפנימית שלנו,זה שרוצה לצאת החוצה ורוצה לזהור ולהביא את האור שלו לעולם ולתת מוטיבציה לכל הסביבה,כי כשהם יראו אתכם מממשים את עצמכם, זה ידרבן אותם לעשות את זה גם.בסופו של דבר זה יביא לאנשים שהם יותר שמחים, יותר מרוצים, יותר משיגים דברים בחיים שלהםוהם לא נותנים לחיים שלהם לעבור בצורה של תסכול וייאוש, כי כשאנחנו מוותרים לעצנובסופו של דבר אנחנו מגיעים למצב שאנחנו מיואשים מעצמנו, מהמצב, מהחיים ולמה? זה שווה את זה?זה לא שווה את זה! אז פשוט קומו בבוקר ותעשו את מה שקבעתם לעשות!

אהבתם? מוזמנים לשתף!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

עדיין לא קיבלתם את השיעור "בריאות בכמה צעדים פשוטים"?

יכול לעניין אותך גם…

לחצים הפכו להיות משהו בנורמה שכולם לוקחים אותו כמובן מאליו שהוא קיים בחייהם רוב הזמן. לחצים גורמים למחלות. איך מתמודדים עם לחץ?
נומרולוגיה חושפת בפנינו המון מידע. "מסלול החיים" האישי שלנו הוא אחד מהמדעים החשובים, במאמר תגלו איך לדעת מה המסלול האישי שלכם ומה זה אומר.
אתם צמים ביום כיפור? אם כן, בא לי לתת לכם כמה טיפים שיכינו ותכם השנה לצום שיעבור קל יותר ובלי קשר לכיפור, כדאי לאמץ את…
דאודורנט קריסטל זה דאודורנט המורכב מרכיב אחד. יש הטוענים שהוא שימש כדאודורנט ברחבי העולם מאות שנים. האם מומלץ להשתמש בו?