התמודדות עם וירוס הקורונה לפי הגישה הטבעית

וירוס הקורונה שנכנס לחיינו בתחילת 2020 שינה את כל המציאות של כולנו. במטרה למצוא אי של שפיות בכל הטירוף וגם להוריד את מפלס הפחד והחרדות שלא עוזרים למערכת החיסון במיוחד, החלטתי לכתוב את המאמר הזה שמטרתו לתת מידע איך הטבע יכול לעזור להתמודד עם הוירוס.

ההרצאה של הרב יובל אשרוב היא מצויינת ובמאמר הזה עשיתי סיכום שלה הכולל גם תוספות משלי.
מקווה שזה ישרת את כל מי שהמאמר הזה יגיע אליו.

נתחיל בזה שהקורונה נקראת בשפה המקצועית יותר קוביד-19. מדובר בסוג של וירוס מדבק במיוחד שמשפיע בעיקר על מערכת הנשימה.

תאוריית החיידקים על פי לואי פסטר

תאוריית החיידקים טוענת שמשהו מבחוץ נכנס לתוכי ומחולל מחלה. לפי הגישה הטבעית כל המחלות, מקורן מבפנים, לא ממשהו חיצוני. כלומר החיידקים והוירוסים הם לא גורם המחלה, הם כן שותפים במחלה.
חיידקים עושים פירוק של רקמות חיות, ומפה הגיעה המסקנה שהם פוגעים ברקמות חיות, אבל זה נכון, הפירוק שהם עושים, זה לרקמות פגועות, ולא רקמות שלמות ותקינות.
עד היום לא הוכח שחיידקים הם גורמי מחלה, אלא רק שיש הרבה חיידקים במקום של דלקת.
חיידקים נמצאים בכל מקום, באוויר, במים, באוכל, ובמעיים שלנו.

אי אפשר לברוח מחיידקים וגם לא מוירוסים ויראלים.
התפקיד של חיידקים הם לפרק רקמות מתות. הם לא יכולים לפרק רקמות חיות. כלומר, הם לוקחים חלק בתהליך הריפוי.
לכן, הגורם למחלה הוא לא חיידק, אלא רעלים שקיימים בגוף והורסים את רקמות הגוף.

זה שמישהו חיובי לוירוס קורונה, לא הופך אותו לחולה.

לכן יש אנשים שהם חיוביים לוירוס מסויים, אבל לא מפתחים אף סימפטום. הוירוס יכול להיות בתוך הדם, אבל אם אין את המצע שגורם לוירוס הזה לגדול ולהתרבות, אז לא יהיו סיפטומים של המחלה.
וירוסים לא פוגעים בתאים חיים ובריאים. זאת הסיבה שאתם שומעים את המושג "הוירוס רדום". הוא רדום לכאורה כי אין משהו בגוף שגורם לו להתרבות.
לא כל אלו שחיוביים להפטיטיס לדוגמה, יש להם דלקת בכבד, מהסיבה שהגוף שלהם חיוני. התאים שלהם בריאים באופן יחסי.

רעלים הם מהמחלה, לכן, על מנת להפחית את הסיכוי לחולי, השאיפה היא לשמור על הגוף כמה שיותר חיוני ונקי מרעלים. לשמור על תאי גוף בריאים.
כאשר ההצטברות של הרעלים עולה על הפינוי שלהם, שם מתחילות הבעיות.

איך עוזרים לגוף שלנו להתחזק?

על ידי תזונה כמה שפחות מעובדת וכמה שיותר טבעית ונקייה, על ידי פינוי של פסולת מהגוף ברמה יומית, דרך הזעה, שתן וצואה.
לנשום אוויר נקי, להשתמש בקוסמטיקה נקייה מרעלים.
כדי לשמור על גוף בריא וחזק, רצוי לעשות כל יום משהו להזיז את הגוף. זה יכול להיות ריקוד, קפיצה על חבל, עלייה וירידה במדרגות, הליכה, ריצה, אופניים וכו'. כל מה שתבחרו על מנת לזיז את הגוף.
חשוב לבדוק שאתם לא חסרים ברכיבים תזונתיים, זה משהו קצת טריקי כי אין באמת משהו שמודד הכל ומראה תמונת מצב, אבל אתם כן תוכלו לבדוק דרך אתרים בסגנון כרונומטר מה מצבכם על סמך התזונה שאכלתם באותו יום.
בנוסף, בבדיקות דם גם תוכלו לראות את מצבכם, בהקשר לויטמין D שהוא אחד הויטמינים הכי חשובים גם בהתמודדות עם הקורונה.

גוף-נפש

משהו שהגזרות מהשלטון לא ממש עוזרות לנו לעשות, זה לשמור על נפש בריאה. הנפש והגוף שלנו זה לא שני ישויות נפרדות, אלא פועלים יחדיו, לכן פחדים, חרדות, עצבות וכעס, יכולים להחליש אתכם מבחינה חיסונית ולהחליש.

עשיתי על זה פרק שלם שאני ממליצה מאוד לשמוע. שם גם תוכלו לשמוע הממלצות מבחינת תוספי תזונה מאוד חשובים, כמו ויטמין C, ויטמין D שרוב האוכלוסייה חסרה בו, אבץ.

בנוסף, אני ממליצה בחום לראות את הסרטון של אנדרו סול, שהוא אחד המומחים הגדולים בעולם בנושא של תוספי תזונה. הוא גידל את משפחתו ללא שימוש באנטיביוטיקה והוא יצר שיעור אותו הוא מפיץ בחינם על מנת לדעת איך תוספים יכולים לעזור למערכת החיסון לתפקד בצורה אידיאלית וגם אם נמצאים כבר במצב של התחלה עם תסמיני קורונה או מחלות חורף אחרות, איך אפשר ליצור ריפוי.

אהבתם? מוזמנים לשתף!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

עדיין לא קיבלתם את השיעור "בריאות בכמה צעדים פשוטים"?

יכול לעניין אותך גם…

איך זה שיש אנשים שכל שנה מתקררים ואפילו כמה פעמים ויש כאלה שבכלל לא? הנה כמה דברים שכדאי מאוד שתדעו לפני שמתחיל החורף הבא.
בכל תא שומן בגוף שלנו יש רעלים שמגיעים מהאוויר, מהאוכל, מחומרים שאתם מורחים על העור ולצערנו קיימים בעידן היום כמעט בכל מקום. אנחנו חיים בסביבה…
אתם מתחילים תהליך הרזיה, נרגשים ושמחים ורואים כבר את עצמכם לאחר השגת המטרה, אבל המציאות קצת שונה. מה האלמנט החסר? הגישה שלכם לתהליך הזה.
מה המילה מודעות אומרת לכם? להרבה מהאנשים זה נשמע כמו עוד מילה שאלה עם השרוולים הלבנים שעושים ויפסנה אומרים (כמובן אחרי שהויפסנה הסתיימה), אבל האמת…
דילוג לתוכן